Nasze Sukcesy

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Człopie

w roku szkolnym 2015/2016:

 

Sukcesy artystyczne:

  1. I miejsce: Monika Adamowicz kl. II a, II miejsce:Andrzej Badowski kl. III b, III miejsce: Marta Daszkiewicz kl. III c w Gminnym Konkursie Plastycznym „Piękno i bogactwo człopskich lasów” (op. K. Kucapska)
  2. Wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Plastycznym ”Łowiectwo w oczach dziecka”: Dagmara Rafał kl. III c (op. K. Kucapska).
  3. III miejsce: Aleksandra Kit, wyróżnienie: Michał Miedzianko w Okręgowym Konkursie Plastycznym "Czyste wody - zdrowe ryby" (op. K. Kucapska).

 

 

 

Sukcesy sportowe:

-

  1. I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt: Anita Cieplińska kl. II a, Malwina Żeszot  kl. II a, Weronika Goleniowska kl. I a (op. D. Baniowski)
  2. I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym Chłopców: Jakub Grochowicki kl. IIIa i Szczepan Rymdejko kl. II a (op. D. Baniowski)
  3. III miejsce w Rejonowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt: Weronika Goleniowska kl. I a, Malwina Żeszot kl. II a, Anita Cieplińska kl. II a (op. D. Baniowski)

 -

Sukcesy przedmiotowe:

 

  1. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego: Anna Kaczmarek kl. III b (op. G. Wasilewska)
  2. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Wiktoria Staszak kl. II c (op. D. Maciejewska)
  3. II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Bioróżnorodność wokół nas”: Joanna Olijarczyk kl. II a (op. A. Moliński)
  4. Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Bioróżnorodność wokół nas”: Wioleta Gbur kl. II a (op. A. Moliński)
  5. Kwalifikacja do  II etapu Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego: Besztak Weronika i Kacper Matyniak (op. J. Bekker)
  6. I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Dominik Nieradka III c, Szczepan Rymdejko II a, Patryk Grembowski II c (op. A. Moliński)
  7. I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (op. M. Chruścicki)
  8. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Jak to napisać?”- Julia Gbur kl. III b (op. Anna Witulska)
  9. I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Polskiego „Polszczyzna płata nam figle”- Anna Kaczmarek (op. Anna Witulska)
  10. II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Polskiego „Polszczyzna płata nam figle”- Aleksandra Kit (op. Anna Witulska)
  11. III miejsce w Powiatowym Turnieju "Prewencja na Wesoło" Człopa 2016: Weronika Lewandowska, Damian Grobel, Norbert Kuźnicki, Dawid Białek, Arkadiusz Bablak. (op. Agnieszka Molińska)
  12. III miejsce w II Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy dla Szkół Gimnazjalnych o puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu. Weronika Goleniowska kl. I a, Patryk Grembowski kl. II c, Dominik Nieradka kl. III c (op. A. Moliński)


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Człopie

w roku szkolnym 2014/2015:

 

Sukcesy artystyczne:

 

  1. Wyróżnienie dla Weroniki Jędrysiak kl. I b w X Okręgowym Konkursie Plastycznym „Łowiectwo w oczach dziecka” (opiekun Katarzyna Kucapska)
  2. XVII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2015 pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Prace zakwalifikowane do wystawy: Michał Miedzianko - trzy fotografie - kategoria do lat 15, Weronika Klonowska - dwie fotografie - kategoria do lat 21. (opiekun Arkadiusz Moliński)
  3. I miejsce w powiatowym konkursie filmowym pt. "Profilaktyka oczami młodzieży" zorganizowanym przez Powiatową Komendę Policji w Wałczu - Joanna Rybak, Daria Boczkowska, Klaudia Jaworska, Nikola Olkowska (opiekun Agnieszka Molińska)
  4. II miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym pt. „Zachodniopomorskie w obiektywie rowerzysty” zorganizowanym przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie - Joanna Olijarczyk (opiekun Arkadiusz Moliński)

 

Sukcesy sportowe:

 

  1. I miejsce w Drużynowym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Tuczno 2015 - Anita Cieplińska, Joanna Olijarczyk, Malwina Żeszot (opiekun Dariusz Baniowski)

 

Sukcesy przedmiotowe:

 

  1. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Aleksandra Rogala kl. III a (op. Dorota Maciejewska)
  2. I miejsce w Rejonowym Konkursie Interdyscyplinarnym dla uczniów z dysleksją „Zrozumieć, aby pomóc” – Olijarczyk Joanna I a, Goraj Magda II b, Nieradka Dominik II c (op. Anna Waśkiewicz – Chruścicka)
  3. I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: Dominik Nieradka kl. II c, Szczepan Rymdejko kl. I a, Grembowski Patryk kl. I c  (opiekun: Arkadiusz Moliński)
  4. IV miejsce drużynowo w Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:Dominik Nieradka kl. II c, Szczepan Rymdejko kl. I a, Grembowski Patryk kl. I c  (opiekun: Arkadiusz Moliński)
  5. I miejsce w powiatowym konkursie "Prewencja na wesoło" Wałcz 2015 - Kladia Jarosz, Szczepan Rymdejko (opiekun Agnieszka Molińska)

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy artystyczne:

 

  1. Wyróżnienie w konkursie Plastycznym „Podaj łapę, podaj dłoń” Martyna Janus III c, Ewa Dębiec III b, Sara Nowak I b (opiekun K. Kucapska)

 

Sukcesy sportowe:

  1. I miejsce w Zawodach Powiatowych Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Drużynowym Chłopców: Daniel Dul kl. III c,  Adrian Drabiński II b
  2. II miejsce w Zawodach Powiatowych Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt: Sandra Michalska i Zuzanna Menżyk kl. III a
  3. III miejsce w Zawodach Regionalnych Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Drużynowym Chłopców: Daniel Dul kl. III c,  Adrian Drabiński II b
  4. II miejsce – Krzysztof Siwek kl. II a, VI miejsce Dominik Nieradka I c w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
  5. III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Nożnej Chłopców
  6. II miejsce drużynowo w Rejonowych ZawodachStrzeleckich XIV Memoriał Jerzego Gajewskiego: Kiszka Hubert III a, Kociuba Bartosz III b, Matyniak Gabriel III b

 

Sukcesy przedmiotowe:

  1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego: Jakub Przyłoga kl. III a  (opiekun G. Wasilewska)
  2. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Damian Walczak kl. III a (opiekun M. Chruścicki)
  3. II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania w języku niemieckim: Hubert Kiszka III a
  4. IV miejsce w Powiatowym Konkursie Pożarniczym: Bartosz Kociuba kl. III b ( opiekun M. Chruścicki)
  5. I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: Kociuba Bartosz IIIb, Bogacz Jakub (IIIb), Matyniak Gabriel IIIb (opiekun: A. Moliński)
  6. VI miejsce w Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: Kociuba Bartosz IIIb, Bogacz Jakub (IIIb), Matyniak Gabriel IIIb (opiekun: A. Moliński)
  7. II miejsce w Rejonowym Konkursie Interdyscyplinarnym dla uczniów z dysleksją: zespołowo: Magda Góraj I b, Dominik Nieradka I c, Martyna Janus III c, Radosław Nagiewicz III c (opiekun A. Witulska)

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Człopie

w roku szkolnym 2012/2013

 

Sukcesy artystyczne:

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Żubr - potęga natury” - wyróżnienie – Klaudia Jakrzewska (opiekun K. Kucapska)
  2. Konkurs plastyczny Okręgu Nadnoteckiego: „Czyste wody, zdrowe ryby” -  Benjamin Jędrusina II m, wyróżnienia: M. Gawlicka, P. Lewandowska, M. Koperek (opiekun K. Kucapska)

 
 

Sukcesy sportowe:

  1. Powiatowy Drużynowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt – Tuczno – II m: Grochowicka Hanna – III B, Orzechowska Klaudia – III B, Otto Anna – III B, Jakrzewska Klaudia – III B, Kruszewska Kornelia – III B, Węgrzyn Monika – III B, Rymer Paulina – III A, Menżyk Zuzanna – II A, Miszczyk Aleksandra – II A, Kamińska Daria – II A, Olkowska Nikola – I B, Klein Kinga – I B, (opiekun D. Baniowski)
  2. Powiatowy Drużynowy Turniej Piłki Ręcznej chłopców – Tuczno – II m: Olijarczyk Łukasz III A, Jędrusina Benjamin – III A, Barański Patryk – III C, Sawczyszyn Piotr – III C, Maciejasz Tomasz – III C, Roman Piotr – III B, Spławski Ireneusz – II A, Maciejewski-Berliński Jimmy – I B, Dul Daniel – II C (opiekun D. Baniowski),
  3. Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego chłopców – Tuczno – I m: Jędrusina Benjamin – III A, Sawczyszyn Piotr – III C (opiekun D. Baniowski)
  4. Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt – Tuczno – I m: Kruszewska Kornelia – III B, Michalska Sandra – II A (opiekun D. Baniowski)

 

 

Sukcesy przedmiotowe:

 

  1. Laureatka w konkursie z języka polskiego zorganizowanym przez zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – Lewandowska Patrycja
  2. I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: Kociuba Bartosz IIb, Bogacz Jakub IIb, Matyniak Gabriel IIb (opiekun A. Moliński)
  3. VII miejsce w Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: Kociuba Bartosz IIb, Bogacz Jakub IIb, Matyniak Gabriel IIb (opiekun A. Moliński)
  4. Rejonowe Drużynowe Zawody Strzeleckie „Memoriał Jerzego Gajewskiego – I m: Kociuba Bartosz – II B, Matyniak Gabriel – II B; (I m indywidualnie w memoriale), Maciejasz Tomasz – III C (opiekun M. Chruścicki)
  5. Finalista w konkursie z chemii zorganizowanym przez zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – Olijarczyk Łukasz (opiekun G. Wasilewska)
  6. Finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego – Chmielewski Kamil (opiekun A. Bablak)
  1. XXI Powiatowa Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK - I m - Magdalena Horbaczewska II B (opiekun A. Barszczewska-Jóźwiak)
  2. Powiatowy Konkurs Literacki „Dar krwi , darem serca” – wyróżnienie - Piotr Kasper

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Człopie

w roku szkolnym 2011/2012

 

Sukcesy artystyczne:

  1. II miejsce (Bartosz Kociuba kl. I ) i III miejsce (Wiesław Sadłek kl. III b) w Powiatowym Konkursie  Plastycznym  „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują” organizowanym przez Państwową Straż Pożarną w Wałczu
  2. Nagroda – Agelika Podgórska kl. II a, wyróżnienie – Katarzyna Wilk kl. III a w VII Okręgowym Konkursie Plastycznym pt. Łowiectwo w oczach dziecka” organizowanym Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy Piła (op. K. Kucapska)
  3. Wyróżnienie - Dorota Grzelak kl. III a w wojewódzkim konkursie plastycznym „Transplantacja jestem na TAK” organizowanym przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie. Praca wykonana pod kierunkiem K. Kucapskiej.
  4. Wyróżnienie dla Bartosza Martynów w Powiatowym Przeglądzie Piosenki

 

Sukcesy sportowe:

  1. I miejsce w Powiatowym Turnieju piłki Ręcznej Chłopców w Tucznie (opiekun – D. Baniowski)
  2. I miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców (opiekun D. Baniowski)
  3. II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców (opiekun D. Baniowski)
  4. II miejsce chłopców(Daniel Dul, Piotr Sawczyszyna)w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego,
  5. III miejsce dziewcząt (Kornelia Kruszewska II b i Sandra Michalska I a) w Regionalnej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym (opiekun – D. Baniowski)
  6. III miejsce w Zawodach Regionalnych Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt organizowany przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie: Kornelia Kruszewska II b, (op. D. Baniowski)
  7. I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych: Zuzanna Menżyk kl. I a (C. Baniowski)
  8. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców – Chwiram 27.04.2012 (C. Baniowski)
  9. II miejsce drużynowo w Rejonowych Zawodach Strzeleckich z Broni Kulowej – Memoriał Jerzego Gajewskiego
  10. I miejsce indywidualnie Mariusz Koperek w Rejonowych Zawodach Strzeleckich z Broni Kulowej – Memoriał Jerzego Gajewskiego

 

Sukcesy przedmiotowe:

  1. 2 finalistów Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego: Tomasz Jaskulski kl. III a i Damian Matyniak kl. III c (opiekun G. Wasilewska)
  2. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego: Patrycja Lewandowska kl. II a (opiekun A. Waśkiewicz – Chruścicka)
  3. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego: Thomas Potstada
  4. II miejsce Konrada Tomaszewskiego kl. III c w Międzyszkolnym Powiatowym Konkursie Recytatorskim  „Bliżej literatury zachodniej” (opiekun Stefania Kit).
  5. I miejsce w Gminnym Konkursie Pożarniczym „Młodzież zapobiega pożarom”: Paulina Kuliberda kl. III c, II miejce: Bartosz Kociuba kl. I b, III miejsce Klaudia Nowak kl. III a (opiekun M. Chruścicki).
  6. Wyróżnienie w powiatowych eliminacjach Małego Konkursu Recytatorskiego: Konrad Tomaszewski (S. Kit)
  7. III miejsce Patrycja Lewandowska kl. II a w Rejonowym Konkursie Ortograficznym „Jak to napisać?”
  8. III miejsce w XVI Powiatowym Turnieju Wiedzy Prewencyjnej:  Kociuba Bartosz, Miszczyk Aleksandra, Bogacz Jakub, Rafał Natan, Matyniak Gabriel (A. Molińska)
  9. I miejsce w Powiatowym Turnieju BRD: Kociuba Bartosz, Bogacz Jakub, Matyniak Gabriel (A. Molińska)