Wydarzenia

Kino, kręgle, strzelnica, czyli finalne wyjazdy gimnazjalistów…

     Czerwiec obfitował w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w wyjazdy do kina, kręgielni i na strzelnicę. 8 czerwca uczniowie klasy IIa i IIb Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Człopie wybrali się na wycieczkę do Piły, gdzie w kinie „Helios” obejrzeli film pt. „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”, który zainteresował zarówno uczniów jak i opiekunów. Po projekcji wszyscy udali się do klubu bowling, aby rozegrać grupowe zawody. Opiekunami wycieczki były panie: A. Szczepańska, A. Bablak i K. Kucapska, a koszt wycieczki pokryła w 100% Rada Rodziców. 14 czerwca uczniowie kl. Ia i wychowankowie świetlicy, którzy najbardziej angażowali się w organizację życia szkoły, również odwiedzili pilskie kino, gdzie czekał na nich pokaz ww. filmu oraz rozegrali zawody w Centrum Strzelectwa Sportowego „Tarcza”. Po emocjonujących rozgrywkach, młodzież zjadła obiad w jednej w pilskich restauracji. Opiekę nad uczniami sprawowali p. M. Majda i p. C. Baniowski.